Hayatımıza eşlik eden dostlarımızla olan ilişkimizin geçmişi çok uzun yıllara dayanıyor. Dostluk ve birlikte yaşama geleneğinin devamı olarak ortaya çıkan bakım, beslenme gibi ihtiyaçları ise artık bizim sorumluluğumuzda.

Dostlarımızın yaşam kalitesi, sağlıklı, zinde ve mutlu bir ömür geçirmeleri için dünya çapında pek çok çalışma, araştırma yapılıyor. Biz de Sarmat Evcil olarak bu araştırmaları yakından takip ediyoruz. Hayvan sağlığı ve beslenmesi konusunda en nitelikli ürünleri tespit ederek dostlarımız için ülkemizde kullanıma sunuyoruz çünkü biliyoruz ki “dostluk” bunu gerektiriyor.

 Sarmat Evcil Hayvan ve Ürünlersi San. ve Tic. A.Ş.

Sarmat Ticaret, 1997 yılından bu yana Türkiye evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermekte ve dünyada kabul gören evcil hayvan ürünlerini Türk tüketici ile buluşturmaktadır.

Çek Cumhuriyeti, Fransa, İspanya ve Almanya başta olmak üzere Avrupa ve dünyanın seçkin markalarının disribütörlüğünü üstlenen Sarmat Evcil,

“Superpremium” kategorisinde Profine, Plaisir, Nutri Feline / Nutri Canin ürünlerini Türkiye’nin 600’ü aşkın seçkin Veteriner kliniği ve Pet Shop’ta tüketicisiyle buluşturuyor.